"Warsztaty piernikowe" w grupie II
Utworzono dnia 19.12.2024
Ostatnio w naszym przedszkolu w grupie II odbyły się "warsztaty piernikowe".
Nasze przedszkolaki wraz ze swoimi rodzicami miały okazję własnoręcznie ozdabiać świąteczne pierniczki a także spróbować jak one smakują.
Zabawa była doskonała, a pierniczki wyszły przepiękne 














